Cena 380 zł
cena 100zł rozmiar: 110 x 70 cm mocowanie: tunel na

Windery
i akcesoria

Cena 30 zł 

rozmiar: 110 x 70 cm, mocowanie: tunel na drzewiec

Opis produktu

 

Windery, BatFany, beach flagi, flagi husarskie, flagi piórkowe, czy flagi plażowe – wszystkie te nazwy sprowadzają się do flagi na giętkim maszcie, wykonanym przeważnie z włókna szklanego.

 

produkty z tej kategorii - WINDERY

07 kwietnia 2024

Rodzaje i kształty Winderów

 

Profesjonalną sprzedażą  winderów zajmujemy się już od ponad piętnastu lat.  Są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach: od najmniejszych, ustawianych na biurkach czy ladach sklepowych, do ogromnych 7-metrowych konstrukcji na wszelkiego rodzaju eventy. W zależności od kształtu, windery dzielimy na BatFany S, BatFany Beach, BatFany Alu, BatFany K, BatFany Car, BatFany F

i BatFany T.

Oferujemy klientom windery w różnych standardowych rozmiarach. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy też w stanie dostosować wymiar windera do indywidualnych potrzeb klienta. Jako że sami produkujemy aluminiowe maszty stalowe, wymiar BatFana możemy dopasować idealnie, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Możliwa jest również personalizacja pod kątem kształtu windera.

Rozmiary  i nazwy Winderów

 

Windery proponujemy w rozmiarach od 1m wysokości, a dokładne wymiary dla poszczególnych rodzajów BatFanów przedstawiają się następująco:

BatFan S – 165cm, 200cm, 300cm, 400cm, 430cm 

BatFan Alu – 200cm, 300cm, 400cm

BatFan T – 250cm, 350cm

BatFan F – 220cm, 315cm, 415cm

BatFan Car – 300cm

BatFan K – 300cm, 400cm

BatFan Beach – 195cm, 420cm

BatFan Gigant – 540cm, 640cm

 

 

Windery reklamowe cennik

 

Ceny naszych produktów są bardzo zróżnicowane. Wpływ na cenę windera ma rozmiar masztu, rozmiar flagi, podstawa czy wbijak

i oczywiście liczba zamawianych sztuk. Kierujemy się prostą zasadą – im więcej, tym taniej. Każda wycena jest przeprowadzana indywidualnie dla klienta. W zależności od potrzeb, dopasujemy odpowiednie rozmiary, osprzęt i rodzaj podstawy.

WYBIERZ RODZAJ

- WYŚLIJ ZAPYTANIE MAILEM

produkty z tej kategorii - PODSTAWY

PODSTAWY DO WINDERÓW

Do winderów polecamy podstawy dostosowane do wybranej wielkości i przeznaczenia ich ekspozycji oraz jak najlepszego odbioru.

 

WYBIERZ RODZAJ

- WYŚLIJ ZAPYTANIE MAILEM

 

 

Strona stworzona w kreatorze WebWave.